Oblasť výroby

 • Dexion - Production Line Carton Flow
 • Dexion - Production Storage Machines
 • Dexion - Lean Manufacturing Skrues
 • Dexion - Lean Manufacturing Volvo 01

Flexibilné skladovacie riešenia na zdokonalenie vášho výrobného procesu

Výzvy na výrobnej linke:

 • Optimálne umiestnenie surovín alebo komponentov
 • Dodávky JIS (Just in Sequence) bez prestojov
 • Rýchla, bezpečná a ergonomická manipulácia na výrobnej linke
 • Uchovanie dobrých úrovní 5S v rušnom výrobnom prostredí
 • Zásobníkové skladovanie surovín alebo subkomponentov
 • Bezpečná metóda na prepravu tovaru v rámci oblastí výroby
 • Nastaviteľný skladovací systém pre skladovanie položiek rôznych veľkostí a hmotností
 • Zníženie chybovosti

Váš výrobný závod bude mať pravdepodobne viacero výrobných oblastí, z ktorých je každá vybavená špecializovanými nástrojmi alebo strojmi na vykonávanie ich aktivity.

Úspešné skladovanie by malo poskytovať flexibilitu na uskladnenie vášho vybavenia a surovín, ale tiež by malo mať potenciál na úpravu, aby odzrkadlilo akékoľvek zmeny, ktoré vykonáte. Kaizen alebo „dobrá zmena“ bude vyžadovať, aby malo vaše skladovanie potenciál na prispôsobenie, zatiaľ čo aktualizujete svoj proces alebo fázu vstupu alebo výstupu vyrábaných produktov.  

Šikovné a efektívne skladovanie malých dielov je životne dôležité

Carton flow môže predstavovať životne dôležitú časť zásobovacieho reťazca komponentov na montážne linky a pásové dopravníkové linky. Vychystávacia stanica sa skonštruovala so vstavanými gravitáciou plnenými pásmi, ktoré dokážu prepraviť komponenty do montážnej stanice bez potreby manuálneho zasahovania alebo automatizácie.

V skladoch sú tiež ideálne pásy kartónového toku, aby umožnili vkladanie tovarov na zadnej strane políc a ich vykladanie na prednej strane, čím tento produkt umožňuje, aby spoločnosť fungovala s používaním metódy FIFO. Je vhodný na prepravu kartónov, pričom táto metóda je tiež dostupná pre palety. Ďalšie informácie nájdete v časti Paletový tok

Ďalšie informácie o paletovom toku si prečítate tu. 

Vychystávacia jednotka pre montážne a výrobné linky

Vychystávacia jednotka od spoločnosti Constructor sa dá navrhnúť pomocou nášho radu policových možností, ktoré sú vhodné pre rôzne požiadavky a dajú sa prispôsobiť pre individuálne potreby. Sú navrhnuté na zvýšenie efektívnosti pri montážnych a produkčných linkách a predstavujú nevyhnutný prvok pri rýchlo sa pohybujúcich výrobných prostrediach.

Jednotka sa dá navrhnúť tak, aby dosahovala najvyšší možný prísun komponentov, zatiaľ čo uchová dobre organizované a ergonomické pracovné prostredie.   

Pull-Out jednotka pre lepšiu prístupnosť

Pull-Out jednotky umožňujú vysúvať palety dopredu a dozadu podobne, ako u zásuviek, a to aj pri plnom zaťažení až do 1000 kg.

• Zvýšenie kapacity skladovania
• Vytvorenie priestoru
• Ľahký prístup
• Zvýšená rýchlosť manipulácie
• Dobré pracovné prostredie

Ušetrí Vám miesto a čas, a to všetko dosiahne spolu so zaistením dobrého pracovného prostredia s ergonomickým vyzdvihovaním.

Ďalšie informácie o Pull-Out jednotkách si prečítate tu.  

Vertikálne skladovacie stroje

Pre maximálnu efektívnosť pri vychystávaní alebo poskytovaní bezpečného skladovania nástrojov.

Automatický skladovací systém dokáže ušetriť až 70 % podlahového priestoru, znížiť chybovosť o 70 % a znížiť čas potrebný na vychystávanie o viac ako 60 %.

Najefektívnejší spôsob používania skladovacích strojov je, keď k stroju pridáte správu položiek. Softvér správy položiek TC2000 bol špeciálne vyvinutý pre naše skladovacie stroje a môže sa štandardne zabudovať do všetkých našich strojov.

Ďalšie informácie o skladovacích strojoch si prečítate tu.

Vodiace koľajnice

Toto robustné riešenie ponúka navádzací systém pre náročné použitie s minimálnou údržbou, ktorý sa môže použiť vo viacerých výrobných oblastiach. Vyrábajú sa z 8-10 mm ocele v žltej farbe pre zvýšenie viditeľnosti.

Bežne sa používajú ako podlahové kanály pre prepravu drevených, plastových alebo oceľových paliet. Tiež sú populárne pri zabezpečovaní určených oblastí pohybu pre vysokozdvižné vozíky a ponúkajú bezpečné a robustné riešenie pre akúkoľvek situáciu skladovania. Vodiace prvky podlahy sú bezpečne upevnené k podlahe, ale dajú sa ľahko premiestniť, ak sa zmenia rozvrhnutia, a to jednoduchým odstránením skrutiek a ich premiestnením na nové miesto. 

Pohyblivé policové regály

Policový systém HI280 od spoločnosti Constructor sa dá navrhnúť viacerými komplexnými spôsobmi. Avšak jedno jednoduché riešenie je u našich zákazníkov z oblasti výroby veľmi populárne, a tým je pohyblivý policový regál. Upevnením regálu na kolieska sa dosiahlo vytvorenie malej skladovacej jednotky, ktorá je vhodná pre malé diely, nástroje, osobné predmety alebo výrobné komponenty.

Do tejto jednotky sa dá zabudovať viacero možností políc a vyhotovila sa tiež pomocou nášho veľkého rozsahu príslušenstva. Kolieska zabezpečujú voľnosť pohybu jednotky medzi výrobnými zónami, čo ponúka jednoduchú metódu prepravy s obsahom, ktorý sa celý nachádza v jednej samostatnej jednotke, pričom kolieska sa dajú jednoducho uzamknúť na svojom mieste potom, čo sa policová jednotka premiestni.

Prečítajte si ďalšie informácie o policiach a príslušenstve.

Plastové boxy

Plastové boxy od spoločnosti Constructor sa vyrábajú z vysokokvalitného polypropylénu, čo znamená, že sú odolné voči vode a oleju, sú extrémne odolné a navrhnuté tak, aby vydržali nepretržité používanie v náročnom pracovnom prostredí.

Boxy môžu tiež obsahovať držiak štítkov pre jednoduché prečítanie čiarového kódu na štítku.

Dostupné sú tiež rýchlo osaditeľné uzamykacie rozdeľovače na rozdelenie veľkých boxov, aby sa zaistilo maximálne využitie dostupnej kapacity.

Prečítajte si tu ďalšie informácie o plastových skladovacích boxoch a kontajneroch.

 • Dexion - C Rail Protection Barrier
 • Dexion - Floor mounted Column Guard
 • Dexion - Frame End Protector 01
 • Dexion - Safety Barrier System 02
 • Dexion - Vertical Safety Back Stop 02
 • Dexion - Snap on Column Guard

Ochranné zariadenia a bezpečnostné príslušenstvo

Akákoľvek skladovacia metóda predstavuje dynamické prostredie s nepretržitým obehom produktov a rýchlo sa pohybujúcimi vysokozdvižnými vozíkmi. Toto znamená časté poškodenie, čomu sa dá predchádzať pomocou našich špeciálne navrhnutých ochranných zariadení.

Ďalšie informácie o našom bezpečnostnom príslušenstve si prečítate tu. 

Call us Volajte nám dnes :
+421 24 02 59 110
Send us an email Napište nám: 
Poslat email
Zaregistrujte sa k odberu:
Newsletter

  

See also