FJ Industries, Dánsko

  • FJ_mobile_1
  • FJ_mobile_2
  • FJ_mobile_4

FJ Industries, Dánsko - Dexion Štíhla výroba

Spoločnosť FJ Industries sa skladá z dvoch divízií – divízia FJ Sintermetal, ktorá sa špecializuje na výrobu súčastí z práškového kovu pre oceľ a nehrdzavejúcu oceľ a divízia FJ Automotive vyrába a predáva široké spektrum lisovaných, odlievaných, kovaných a sintrovaných pásov na výrobu nových vozidiel, ako aj pre After market. Spoločnosť okrem toho na priemyselné použitie vyrába odlievané, kované a strojovo opracované diely z ocele a nehrdzavejúcej ocele.

Keď FJ Industries postavila nový sklad s rozlohou 620 m2 a chcela získať čo možno najväčšie množstvo miest na palety, potrebovala silný a odolný systém paletových regálov.

Riešenie:
Technický personál spoločnosti Constructor navrhol na mieru upravenú inštaláciu mobilných regálov s 3 rôznymi výškami rámov.

Táto inštalácia MOVO obsahuje rámy s výškou 5,5, 6,5 a 7,5 m. Skladovacia kapacita tohto systému je 2 688 paletových miest a každá otvorená ulička poskytuje prístup k 512 paletám. Nosnosť jedného páru nosníkov je 4 000 kg.

Z dôvodu zabezpečenia prejazdu sme namontovali káblové priečne nosníky, čo znamená, že systém je možné ovládať z oboch strán.

Kapacity:

Oblasť skladu: 620 m2
Výška rámu: 5,5 – 6,5 – 7,5 metru
Počet paletových miest/ulička: 512
Celkový počet paletových miest: 2688
Nosnosť bunky: 4000 kg