Coloplast, Hungary

Coloplast, Hungary

  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-1
  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-2
  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-3
  • P90_MOVO_Coloplast_Hungary-4

Coloplast, Hungary

V marci 2015 spoločnosť Dexion dokončila inštaláciu paletových políc s úzkou uličkou a mobilného policového systému v meste Nyirbator v Maďarsku

Spoločnosť Dexion dodala spoločnosti Coloplast kombinované riešenie paletových políc, ktoré obsahovalo časť s úzkou uličkou a časť MOVO. Súčasťou projektu bola okrem hlavného obklopujúceho skladu aj malá chladená skladovacia oblasť, ktorá vyžadovala špeciálnu policu, ktorú tiež dodala spoločnosť Dexion.

Policové riešenie MOVO je navrhnuté takým spôsobom, že kedykoľvek bude ľahko prístupná ktorákoľvek paleta.

Hlavnou starosťou bola bezpečnosť, takže systém MOVO sa dodal s globálnymi a lokalizovanými bezpečnostnými systémami, a to samostatne pre každý rad.

Toto rozsiahle a flexibilné riešenie, ktoré sa vyrobilo z modulov z rôznych skladovacích riešení, umožňuje ďalšie rozširovanie aktivity spoločnosti Coloplast v budúcnosti.

Kapacity alebo výsledky

Rozloha skladu: 2700 m2
Kapacita statických paletových políc: 3280 paletových miest
Kapacita MOVO: 1024 paletových miest
V druhej fáze projektu celkovo 5592 paletových miest

Popis spoločnosti

Spoločnosť Coloplast vyvíja produkty a služby na zjednodušenie života pre ľudí s veľmi osobnými a dôvernými zdravotnými stavmi. Podnikanie zahŕňa produkty pre starostlivosť pri ostómii, pre urológiu a pre kontinenčnú starostlivosť, ako aj pre starostlivosť o rany a pokožku. Spoločnosť Coloplast pôsobí globálne a zamestnáva viac ako 8 000 ľudí.

Spoločnosť Coloplast A / S bola založená v Dánsku v roku 1957 a v roku 1991 vznikla maďarská kancelária. Prvá továreň sa založila v roku 2001 v meste Tatabánya a zamerala sa na výrobu gumených nástrojov a príslušenstva. Táto továreň sa v roku 2003 rozšírila o ďalšiu jednotku zameranú na výrobu katétrov systému „EasyCath“ a v roku 2004 o jednotku zameranú na výrobu spojív.

Najnovší výrobný závod sa postavil v roku 2007 v meste Nyírbátor, ktorý pozostáva z oblasti s rozlohou 22 000 štvorcových metrov a zamestnáva 700 pracovníkov a ktorého skladovací priestor bolo teraz potrebné rozšíriť.