Uskladnenie pneumatík vo vertikálnej polohe - Dexion Riešenia na skladovanie pneumatík - Dexion

Uskladnenie pneumatík vo vertikálnej polohe

Popis

Uskladnenie pneumatík vo vertikálnej polohe - Popis - Dexion Riešenia na skladovanie pneumatík

Policový systém HI280

Policový systém HI280 je ideálny pre menšie sklady s manuálnou manipuláciou. Základom tohto systému sú podpery a police vyrábané z galvanizovanej ocele prvotriednej akosti. Tieto prvky je možné montovať rozličnými spôsobmi.

  • Jednoduchá manuálna manipulácia
  • Univerzálnosť
  • Efektivita aj v prevádzkach menších rozmerov

Pneumatiky je pri vertikálnej orientácii možné skladovať s vyššou skladovou hustotou, vďaka čomu je možné uvoľniť cenný podlahový priestor v budove. Regály na pneumatiky – s rozpätím do 2 metrov – bývajú mimoriadne efektívne pri použití v stiesnených priestoroch.

Longspan Shelving

Predĺžené police


Systém s predĺženými policami, ktorý prichádza s väčším rozstupom políc a menším počtom podpier a vyznačuje sa možnosťou siahnuť po uskladnení pneumatík s dvojitou hĺbkou, dokáže uskladniť viac pneumatík na rovnakom priestore, čím zvyšuje skladovú hustotu.

Vďaka robustnej a stabilnej konštrukcii je možné skladovať samostatné pneumatiky, ako aj pneumatiky spolu s ráfmi. Ak máte k dispozícii budovu s dostatočnou výškou, systémy s predĺženými policami je možné konfigurovať aj do podoby dvojitej alebo viacúrovňovej inštalácie, čím sa výrazne rozšíri priestor dostupný na uskladnenie pneumatík. Systém s predĺženými policami Constructor sa jednoducho inštaluje, prispôsobuje a rozširuje v závislosti od neustále sa meniacich požiadaviek zákazníka.

  • Zvýšená skladová hustota
  • Robustná konštrukcia
  • Možnosť viacúrovňovej inštalácie 

Vďaka širokému sortimentu typov a rozmerov trámov vám dokážeme vždy ponúknuť riešenie, ktoré maximalizuje mieru optimálneho využitia dostupného priestoru.

Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie na uskladnenie pneumatík