Uskladnenie pneumatík v horizontálnej polohe - Dexion Riešenia na skladovanie pneumatík - Dexion

Uskladnenie pneumatík v horizontálnej polohe

Popis

Uskladnenie pneumatík v horizontálnej polohe - Popis - Dexion Riešenia na skladovanie pneumatík

Regálový systém P90 je vhodný na veľkoobjemové skladovanie pneumatík v skladoch využívajúcich služby vysokozdvižných vozíkov.

  • Kompaktné skladovanie
  • Rýchly prístup
  • Možnosť škálovania až po mimoriadne rozmerné inštalácie

P90 tyre rack with arms to hold 4 tyres horizontally - ideal for bulk storage perhaps in Tyre hotels - Graphic left column

Regál na uskladnenie pneumatík P90

Regál na uskladnenie pneumatík P90 je vhodný na skladovanie pneumatík pre osobné automobily a dodávky. Vďaka modulárnemu dizajnu tohto regálu je možné v plnej miere využiť dostupný úložný priestor.

Pneumatiky z jedného vozidla sa umiestňujú horizontálne na seba a následne sa odkladajú a uskladňujú na ramenách regálu. Toto riešenie je zárukou jednoduchej manipulácie, skladovania a vyberania všetkých pneumatík určených pre jedno konkrétne vozidlo.

Paletové regály P90

Pneumatiky je možné prepravovať a skladovať aj na paletách. Vzhľadom na uvedenú skutočnosť je na tieto účely možné použiť aj štandardný systém paletových regálov.  Ide o univerzálny systém s variabilnou hĺbkou a šírkou dostupný s výškovým obmedzením do 30 metrov. Je možné ho montovať do podoby regálov s jednoduchou alebo dvojitou hĺbkou.

Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie na uskladnenie pneumatík.