Mobilné uskladnenie pneumatík - Dexion Riešenia na skladovanie pneumatík - Dexion

Mobilné uskladnenie pneumatík

Popis

Mobilné uskladnenie pneumatík - Popis - Dexion Riešenia na skladovanie pneumatík

Policový systém HI280 a systém paletových regálov P90 

je možné osadiť na mobilné základne. Mobilné regály na pneumatiky výrazne rozširujú úložný priestor v porovnaní s tradičnými metódami a sú ideálne v prípade obmedzeného podlažného priestoru alebo vysokých mier hustoty na m2.

  • Systémy s elektronickým alebo manuálnym pohonom
  • Kompaktné skladovanie
  • Rýchly prístup
  • Možnosť škálovania až po mimoriadne rozmerné inštalácie

Mobilný policový systém HI280

Mobilný policový systém HI280 je možné ukotviť na vrch vášho súčasného podlažia, vďaka čomu ide o jednoduché a nákladovo efektívne doplnkové riešenie.

Zvoliť si môžete buď manuálny, alebo elektronický systém pohonu. Elektronická verzia zjednodušuje prístup k pneumatikám a ponúka možnosť obmedzenia prístupu vyžadovaním kódu na otvorenie uličky. 

Mobilný regálový systém P90 (MOVO)

Systém MOVO paletových regálov MOVO je ideálny v prevádzkach, kde sa skladuje veľké množstvo pneumatík, ako sú výrobné závody, distribučné strediská alebo sklady na pneumatiky, ktoré sa zameriavajú na výmenu letných pneumatík za zimné a opačne.

Elektronicky riadený vysokozáťažový systém mobilných paletových regálov MOVO sa pohybuje po vstavaných koľajničkách a dokáže uniesť hmotnosť až 24 ton na regáloch pri výške do 12 metrov.

Možnosti variabilného ovládania zaručujú jednoduchosť obsluhy, pričom v prípade, ak sú jednotlivé uličky otvorené, technológia s najmodernejšími senzormi garantuje absolútnu bezpečnosť.

Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie na uskladnenie pneumatík