Referencie z oblasti automobilového priemyslu - Dexion

Referencie z oblasti automobilového priemyslu

Automotive references

Nižšie nájdete niekoľko referencií na naše produkty od klientov pôsobiacich v oblasti automobilového priemyslu.  Ak chcete zobraziť ďalšie referencie, kliknite sem.

 • Systém viacerých vrstiev Hi280 - Toyota Parts Center, Belgicko – Dexion

  Toyota Parts Center, Belgicko

  Z dôvodu rozšírenia existujúceho skladovacieho objektu nás spoločnosť Toyota požiadala o vyvinutie systému viacvrstvových políc na uskladnenie malých dielov a príslušenstva.

 • Bin2bil, Dánsko

  Bin2bil, Dánsko

  Keď spoločnosť Bin2bil rozširovala svoje podnikanie o nové značky vozidiel, rozhodla sa, že sa presťahuje na nové miesto a postaví novú centrálu.

 • Svenska Bil – Skladovacie stroje IPN Paternoster a zdvíhací systém TORNADO – Dexion

  Svenska Bil i Norden, Švédsko

  Spoločnosť Svenska Bil i Norden AB investovala do vysoko efektívneho systému strojového uskladnenia z dôvodu požiadavky na rýchlejší prístup k náhradným dielov a z dôvodu zredukovania priestoru v novom závode.

 • KG Knutsson – Paletové regály P90, policový systém Hi280, deliaci systém, drôtené pletivo – Dexion

  KG Knutsson, Švédsko

  Spoločnosť KGK sa rozširovala a potrebovala racionalizovať miesto a kapacitu svojho skladu. Na mieru sa vytvorilo 33 000 m2 skladovej prevádzky.

 • Evo Bus, Nemecko – Skladovacie riešenie Dexion

  Evo Bus, Nemecko

  Z dôvodu optimalizovania celosvetovej logistiky náhradných dielov pre spoločnosť Evo Bus vytvorila spoločnosť Dexion systémy statických a dynamických regálov pre ich rýchlo sa predávajúce výrobky.

 • Volvo PV – Regál toku kartónov, paletové regály - Dexion

  Volvo PV, Švédsko

  Keď spoločnosť Volvo potrebovala zvýšiť efektivitu pre výber vo svojom sklade, obrátili sa na systémy kartónového toku od spoločnosti Dexion.

 • Din Bil, Švédsko

  Din Bil, Švédsko

  Najväčšia severská predajná a servisná jednotka spoločnosti Audi, ktorá sídli v meste Gothenburg, skladuje mechanické náradie v automatickom skladovacom stroji Constructor Tornado.

 • Volkswagen Parts – Police Hi280 s úzkymi uličkami, medziposchodie, konzolový nosník – Dexion

  Volkswagen, Švédsko

  Veľmi radi sme spoločnosti Volkswagen Parts Logistics pomohli s jej novým centrálnym skladov v Škandinávii, ktorý dodáva diely pre všetky modely skupiny.

 • Koiviston Auto Oy, Lahti - Paternoster a Tornado – Dexion

  Koiviston Auto Oy, Fínsko

  Spoločnosť Koiviston Auto zakúpila svoj prvý vertikálny karusel Paternoster ešte v minulom tisícročí. Odvtedy si objednala niekoľko strojov Paternoster pre rôzne lokality.

 • Policový systém Hi280 na manipuláciu s malými dielmi - Mansa Autodele – Dexion

  Mansa Autodele, Dánsko

  Spoločnosť Mansa Autodele postavila nový sklad s rozlohou 450 m2 na uskladnenie náhradných dielov pre automobily.

 • POLO Expressversand, Nemecko – Policový systém Hi280 - Dexion

  POLO Expressversand, Nemecko

  Jeden z popredných dodávateľov výrobkov súvisiacich s motocyklami potreboval nové logistické stredisko, tak sme mu pomohli.

 • Augsburg, Rumunsko

  Augsburg, Rumunsko

  Za účelom uskladnenia mnohých rôznych škatúľ s malými automobilovými dielmi potrebovala spoločnosť Augsburg znovu navrhnúť svoju vyzdvihovaciu oblasť takým spôsobom, aby používali čo najmenší priestor, pričom využili veľkú výšku skladu.