Zákaznícke Riešenia

Dexion ponúka jedinečné skladovacie riešenia navrhnuté na základe konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Naše produkty sú využiteľné takmer vo všetkých oblastiach, takže táto sekcia pokrýva len niektoré zo špecifických zákazníckych riešení. Nižšie nájdete len výber z nich.

Celý sortiment našich úložných riešení nájdete v sekcii Produkty alebo Naše služby.

 • Automobilový priemysel

  Automobilový priemysel

  Rôznorodosť tvarov a veľkostí automobilových dielov, siahajúcich od výfukov až po krehké čelné sklá, robí zo skladovania automobilových súčiastok špecifickú výzvu. Z tohto dôvodu sme vyvinuli špeciálne riešenia, ktoré zjednodušujú skladovanie tohto typu komponentov.

 • Stavebných Produktov a Domácich Majstrov

  Stavebných Produktov a Domácich Majstrov

  Zabezpečenie skladovacích riešení pre maloobchodných predajcov stavebných produktov a produktov pre domácich majstrov

 • Skladovacie riešenia pre farmaceutický priemysel

  Skladovacie riešenia pre farmaceutický priemysel

  Bez ohľadu na to, či vyvíjate, vyrábate alebo distribuujete a predávate farmaceutické produkty, podmienky, v ktorých sa tieto tovary skladujú, sa odlišujú a musia dodržiavať prísne normy.

 • Riešenia na skladovanie pneumatík

  Riešenia na skladovanie pneumatík

  Optimálne skladovanie pneumatík je otázkou schopnosti uskladniť čo najväčší počet pneumatík v rámci dostupného priestoru bez nežiaducich dopadov na ich akosť - za súčasného zaistenia efektívnej a ergonomickej manipulácie po celý rok.

 • Štíhla výroba

  Štíhla výroba

  Celkovým cieľom je znížiť úroveň chybovosti, zlepšiť ergonomiku a pracovný tok, uchovať optimálne úrovne produktivity a vo všeobecnosti vytvoriť dobre organizované prostredie pre každú výrobnú fázu.

 • Elektronický obchod

  Elektronický obchod

  Úroveň on-line nakupovania sa každý rok zvyšuje a sektor elektronického obchodu rapídne narastá. Spoločnosti musia teraz ponúkať krátky čas dodania, mať nízku úroveň chybovosti a zabezpečovať vynikajúce úrovne služieb.

 • Potravinársky priemysel

  Potravinársky priemysel

  Výzvy, s ktorým sa stretáva potravinársky a nápojový priemysel, vyžadujú, aby maximalizovali dostupný priestor, spravovali rôzne teploty skladovania a reagovali na vysokú obrátkovosť tovarov, zatiaľ čo musia udržiavať úrovne hygieny a sledovateľnosť produktov.

 • Lodné police a skrinky

  Lodné police a skrinky

  Systém je univerzálny produkt pre náročné používanie dostupný v širokej škále veľkosti, aby sa zabezpečila možnosť prispôsobenia individuálnych riešení podľa požiadaviek klientov.

 • Paletové regály pre seizmické zóny

  Paletové regály pre seizmické zóny

  Paletové regály inštalované v oblastiach, o ktorých je známe, že sú ohrozené seizmickou činnosťou, musia byť navrhnuté, vyrobené a inštalované špeciálne pre odolanie seizmickým silám.