Augsburg, Rumunsko

Spoločnosť Augsburg International narástla až do nebies s masívnym viacúrovňovým/medziposchodovým riešením

  • Mezzanine_Augsburg_Romania-12
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-13
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-16
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-22
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-24
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-7
  • Mezzanine_Augsburg_Romania-8

Spoločnosť Augsburg International narástla až do nebies s masívnym viacúrovňovým/medziposchodovým riešením

Za účelom uskladnenia mnohých rôznych škatúľ s malými automobilovými dielmi potrebovala spoločnosť Augsburg znovu navrhnúť svoju vyzdvihovaciu oblasť takým spôsobom, aby používali čo najmenší priestor, pričom využili veľkú výšku skladu.

Riešenie:

Za účelom uskladnenia mnohých rôznych škatúľ s malými automobilovými dielmi potrebovala spoločnosť Augsburg znovu navrhnúť svoju vyzdvihovaciu oblasť takým spôsobom, aby používali čo najmenší priestor, pričom využili veľkú výšku skladu.

Z tohto dôvodu si zvolili viacúrovňové policové riešenie, ktoré by dopĺňalo ich policový systém. Z dôvodu dobre premysleného dizajnu a uznávanej kvality sa za dodávateľa zvolila spoločnosť Dexion a zvolenou možnosťou sa stalo viacúrovňové/medziposchodové riešenie od medzinárodnej spoločnosti.

Projekt v spoločnosti Augsburg International je jedným z najambicióznejších projektov spoločnosti Dexion Romania. Okrem štandardných regálových a policových systémov bola stredobodom projektu viacúrovňová konštrukcia s medziposchodiami. Obsahuje rôzne špeciálne príslušenstvá, ako aj špeciálne paletové brány, ktoré pomáhajú pri preprave paletizovaných tovarov na police na medziposchodiach. Stredobodom tohoto projektu je medzinárodne vyrábaný systém schodísk a zábradlí od spoločnosti Dexion. Na základe rozsiahlych skúseností pri dodávaní skladovacích riešení vyvinula spoločnosť Dexion svoje vlastné riešenie schodísk a zábradlí, ktoré obsahuje všetky najnovšie technológie v oblasti, spája kvalitu, efektívnosť a ergonomiku, ako sa aj dodáva zákazníkom za nižšie ceny a s rýchlejšou obrátkovosťou, ako tomu bolo u v minulosti dodávaného riešenia.

Systém schodísk a zábradlí je výsledkom nespočetného množstva hodín strávených navrhovaním a testovaním rumunským tímom, aby sa zaručila maximálna efektívnosť a dokonalá bezpečnosť v súlade s FEM a s inými špecifickými bezpečnostnými nariadeniami.

Kapacity alebo výsledky:

Úrovne 3+1

Viacstupňová výška: 8500 mm

Šírky stojanov: 1000 až 1290 mm

Zaťaženie na jednu policu: 80 kg, 100 kg a 150 kg

Zaťaženie na systém schodiska 350 kg/štvorcový meter UDL

4 dvojité rady a 2 samostatné rady

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Augsburg International je jedným z popredných importérov automobilových dielov, olejov, pneumatík, príslušenstva a servisného vybavenia. Distribuuje produkty najvýznamnejších svetových výrobcov mechanických súčiastok a je rumunským lídrom v oblasti predaja originálnych a popredajných dielov automobilových karosérií.

Spoločnosť bola založená v roku 1996 a v roku 2009 už dosahovala obrat 64 miliónov eur.  Spoločnosť Augsburg má v súčasnosti 320 zamestnancov, 25 pobočiek, vozový park so 130 automobilmi a má v ponuke viac ako 8 000 000 náhradných dielov pre automobily rôznych značiek.

Spoločnosť Augsburg International v roku 1997 vybudovala jeden z prvých autoservisov so schválením RAR a v roku 2003 prvú servisnú predajňu automobilových dielov a rýchloservis na rumunskom trhu.

Spoločnosť Augsburg International sa usiluje dosiahnuť nemeckú dokonalosť prostredníctvom kvality svojich produktov a služieb poskytovaných jej tímom a sprievodnými partnermi, pričom sa prezentuje ako spoločnosť s inovatívnym obchodným konceptom s dôrazom na etiku a dosahované úspechy.