Riešenia viacvrstvového výberu od spoločnosti Dexion – Referencie

 • MTU Detroit Diesel – Systém paletových regálov a políc na viacúrovňové uskladnenie - Dexion

  MTU Detroit Diesel, Holandsko

  Spoločnosť MTU Detroit Diesel Benelux zodpovedá v oblasti Beneluxu za kompletný sortiment priemyselných motorov značky Mercedes Benz a výrobky od spoločnosti VM Motor.

 • Agrimarket, Fínsko – montážny systém pre predajne Optim – Dexion

  Agrimarket, Fínsko

  V predajniach pre domácich majstrov a v železiarstvach sa nachádzajú výrobky rôznej veľkosti, od malých výrobkov až po veľké stroje. To je dôvod, prečo je veľmi dôležitá flexibilita montážnych prvkov pre predajne.

 • Augsburg, Rumunsko

  Augsburg, Rumunsko

  Za účelom uskladnenia mnohých rôznych škatúľ s malými automobilovými dielmi potrebovala spoločnosť Augsburg znovu navrhnúť svoju vyzdvihovaciu oblasť takým spôsobom, aby používali čo najmenší priestor, pričom využili veľkú výšku skladu.

 • Scania, Belgicko

  Scania, Belgicko

  Celosvetové distribučné stredisko spoločnosti Scania v meste Opglabbeek, blízko mesta Genk, Belgicko, obsahuje širokú škálu skladovacích riešení značky Dexion pre regále a vyzdvihovanie.

 • Toyota, Belgicko

  Toyota, Belgicko

  Vývoj viacposchodového policového riešenia pre skladovanie malých dielov a príslušenstva. Z dôvodu rozširovania skladu zákazník požiadal spoločnosť Dexion, aby vyvinula viacpodlažné police na uskladnenie malých dielov a príslušenstva.

 • Electrolux Distriparts – Mobilné a viacvrstvové police Hi280, paletové regály – Dexion

  Electrolux Distriparts AB, Švédsko

  Spoločnosť Electrolux Distriparts AB zo Švédska je dobre situovaný externý logistický dodávateľ so skladom s rozlohou 35 000 m².

 • Rexel, Nemecko – Trojvrstvový policový systém HI280 – Dexion

  Rexel, Nemecko

  Pre nový regionálny centrálny sklad vytvorila spoločnosť Dexion priestor na uskladnenie a výber objednávok pre približne 30 000 položiek a zvýšila množstvo vybratých objednávkových radov za deň z 6 000 na 12 000.

 • Staples, Nemecko – Policový systém Hi280 a viacvrstvový systém - Dexion

  Staples, Nemecko

  Spoločnosť Staples je najväčší predajca kancelárskeho vybavenia na svete. Pre ich nemeckých zákazníkov sa dodávky vybavujú z ultra moderného distribučného strediska v meste Waldlaubersheim, pre ktoré sme dodali skladovacie systémy ...