Kodin Terra, Fínsko

  • kodin_terra_1
  • kodin_terra_2
  • kodin_terra_4
  • kodin_terra_5

Kodin Terra, Fínsko

Kodin Terra je obchodný dom, ktorý ponúka doplnky pre domácnosti a výrobky súvisiace s domácim majstrovaním a záhradkárstvom. 

Väčšinu montážnych prvkov pre predajňu dodala spoločnosť Constructor Finland, ktorá medzi ne zahrnula paletové regály a montážne prvky pre predajne Optim.

Koncept spoločnosti Kodin Terra je zjednodušenie prístupu k výrobkom Naše paletové regály a montážne prvky pre predajne Optim dokázali, že sú efektívnym riešením a výklady, ktoré sme vytvorili, podporujú koncept spoločnosti Kodin Terra.

Riešenie:

V súlade s konceptom zákazníka navrhla spoločnosť Constructor naše technické riešenia pre rôzne kategórie výrobkov a vytvorila aj ich vizualizáciu. Mnohé riešenia boli prispôsobené jednotlivým potrebám, napríklad prispôsobená široká podpora pre 4 m vysoké stolné dosky.

Oddelenie dlaždíc a laminátových podláh a prezentácie sú zabudované do paletových regálov a sú veľké a viditeľné. Mnohé výrobky sú také veľké, že sa na háčiky naraz všetky výrobky nezmestia. Keďže rozmery montážnych prvkov pre predajne Optim sú založené na použití paliet pre predajne, palety je možné bezpečne uskladniť nad vystavenými výrobkami.

Medzi inými záležitosťami sme počas fázy výstavby prekonzultovali zaťaženie spôsobené regálmi a požadovaná nosnosť podlahy. Povrchová úprava regálov a políc sa vytvára podľa farebnej úpravy predajne: svetlosivý, žltý, zelený a zinkový povrch.

Kapacity:

Montážne prvky pre predajne OPTIM:

- výška 3 000 a 4 000 mm
- pribl. 300 častí po 1 750 mm

Paletový regál P90:

- výška 5 000 a 5 500 mm
- nosnosť palety až 1 500 kg

Drevená skrinka:

- výška 3 500 mm
- dĺžka 30 metrov
- 40 skriniek

Ťažký regál s konzolovým nosníkom:

- výška 5 000 mm
- ramená 1 200 mm a nosnosť 1 380 kg
- dĺžka až 22 metrov s c/c 1500