Agrimarket, Hyvinkää, Fínsko

  • agrimarket_1
  • agrimarket_2
  • agrimarket_3
  • agrimarket_5
  • agrimarket_6
  • agrimarket_7

Agrimarket, Hyvinkää, Fínsko

Reťazec Agrimarket je poľnohospodársky reťazec, ktorý má záhradnícke strediská, železiarstva a predajne mechanických dielov. Od množstva skladovacích riešení sa požadovalo naplnenie potrieb predajne, skladovacích a vonkajších priestorov. 

Patria medzi ne montážne prvky predajne, paletové regály a regály s konzolovými nosníkmi.

V predajniach pre domácich majstrov a v železiarstvach sa nachádzajú výrobky rôznych veľkostí, od malých výrobkov až po veľké stroje. Montážne prvky predajne musia mať flexibilitu na splnenie neustále sa meniacich sezónnych požiadaviek železiarstiev. Montážne prvky predajní pre železiarstva musia byť vhodné nie len pre prednú časť predajne, ale aj pre skladové a zberné oblasti. Z tohto dôvodu musia byť prispôsobiteľné z pohľadu svojho vzhľadu a skladovacích schopností.

Riešenie: 

Skladovacie riešenia boli zvolené a navrhnuté spoločne s vlastnou dizajnovou skupinou predajne tohto reťazca predajní. Systém montážnych prvkov pre predajne Optim s príslušenstvom je možné prispôsobiť na vystavovanie aj tých najrôznorodejších kombinácií výrobkov. Prispôsobené riešenia sme navrhli aj pre jednotlivé skupiny výrobkov. Okrem iných medzi ne patria dverové regály, držiaky plagátov, regály na konské prikrývky a sedlové ventily. Z dôvodu zvýšenia odolnosti voči rôznym vlhkým podmienkam sme pre exteriérové výrobky vyrobili špeciálne galvanizované montážne prvky pre predajne Optim.

Využili sme riešenia odskúšané a otestované na vystavovacích oblastiach, a to vrátane paletových regálov P90, ako napríklad regály na dosky a laminát. Regály sme dodali vo výške 3 metre, čo umožňuje vystavenie výrobkov na nižších úrovniach a uskladnenie tovaru na vyšších úrovniach. Pre potreby propagácie výrobkov sme dodali uličkové výstavné dosky

Spoločnosti Agrimarket sme dodali rôzne spektrum skladovacích riešení, čo jej umožňuje svoje výrobky nielen vystavovať a predávať esteticky príjemným spôsobom, ale dáva jej to aj schopnosť maximalizovať svoje skladovacie schopnosti. 

Kapacity: 

Montážne prvky pre predajne Optim:

Výška 3 000 mm, hĺbka 550 mm pribl.160 ks sekcie po 1 750 mm

Paletový regál P90

Výška 4 000 mm pribl. 1 500 miest na palety

Viacvrstvové police

Výška 4 500 mm pribl. 820 prevádzkových metrov

Regály s konzolovými nosníkmi a strechou:

Výška 4 000 mm a ramená 1 200 mm

Mobilné police:

Výška 2 020 mm pribl. 137 prevádzkových metrov