VDS Food, Belgicko

Spoločnosť VDS Food – distribúcia čerstvých a mrazených potravín

  • vds1
  • vds2
  • vds3
  • vds4
  • vds5
  • vds6
  • vds7

Spoločnosť VDS Food – distribúcia čerstvých a mrazených potravín

Spoločnosť VDS-Food je Belgickým veľkoobchodným predajcom potravinárskych produktov do viac ako 5 000 reštaurácií a veľkých kuchýň a preslávila sa dodávkou čerstvých a mrazených potravinárskych produktov.

Po nedávnej expanzii majú v súčasnosti 3 distribučné centrá, pričom každé z nich zahŕňa predajňu. V Bruseli je obchod s rozlohou 2000 m², v Liege obchod s rozlohou 6000 m² a vo Waver je nový obchod s rozlohou 3900 m2. Bol to práve obchod v Liege, kde sme pomáhali pri úspore priestoru s našimi hustými mobilnými paletovými regálmi (MOVO) a s dynamickými policovými skladovacími riešeniami. Zatiaľ čo obchod vo Waver obsahoval regále P90 a špeciálne police HI280.

RIEŠENIA:

Spoločnosť VDS Food si vo svojom sklade v Liege želala maximálne využiť priestor v rámci ich mraziaceho obchodu, aby naplno využili náklady na prevádzku takejto inštalácie. Za účelom maximalizovania využitia tohto priestoru sme nainštalovali riešenie mobilných paletových regálov - MOVO, ktoré umožňuje maximálne uskladnenie potravín v rámci mraziaku, čím minimalizuje prevádzkové náklady.

V ostatných častiach ich obchodu v Liege sa na uskladnenie alkoholu a všeobecných potravinárskych výrobkov použili naše policové riešenia HI280 a štandardné paletové regále P90.

Použil sa kartónový tok na rámoch P90, aby sa vytvorila dynamická vyzdvihovacia oblasť v rámci chladiacej miestnosti a nízkoúrovňový paletový regál P90, aby sa vytvorila centrálna výstavná oblasť pre čerstvé výrobky a alkohol.

V tomto obchode v Liege sa nachádza viac ako 7000 druhov produktov.

Vo Waver klient požadoval farbený systém HI280 s perforovanými policami; použil sa za účelom vytvorenia atraktívnej oblasti vyzdvihovania pre verejnosť.


KAPACITA:

Obchod so zmiešaným tovarom

Paletové regále P90: 800 paletových pozícií
Police HI280: individuálne fľaše a balenia
Plošiny P90: vystavenie a skladovanie alkoholu a zmiešaného tovaru

Mraziak

Mobilné paletové regále MOVO: 1 000 paletových pozícií