Paletové regály so štandardnou uličkou od spoločnosti Dexion - Referencie

 • Arabesque, Rumunsko – Paletové regály Premierack – Dexion

  Arabesque, Rumunsko

  Spoločnosť Dexion pre tohto zákazníka nainštalovala jednoduchú, veľmi silnú a úplne prispôsobiteľnú možnosť, aby sa zabezpečili jej potreby týkajúce sa paletových regálov, výberu a vystavenia výrobkov.

 • Augsburg, Rumunsko

  Augsburg, Rumunsko

  Za účelom uskladnenia mnohých rôznych škatúľ s malými automobilovými dielmi potrebovala spoločnosť Augsburg znovu navrhnúť svoju vyzdvihovaciu oblasť takým spôsobom, aby používali čo najmenší priestor, pričom využili veľkú výšku skladu.

 • Referencie - Biltema Švédsko – Uskladnenie Constructor

  Biltema, Švédsko

  Spoločnosť Biltema je kľúčový škandinávsky dodávateľ rôzneho importovaného tovaru pre automobilový a námorný priemysel.

 • Paletové regály P90, deliaca kazeta Cassette900 - Danske Fragtmænd – Dexion

  Danske Fragtmænd, Dánsko

  Logistické stredisko v Dánsku má rozlohu 106 000 m2 a poskytuje skladovacie a administratívne služby. Náš galvanizovaný systém sme dodali do štyroch skladov.

 • Dustin Švédsko – paletové regály P90 a policový systém Hi280 - Dexion

  Dustin, Švédsko

  Spoločnosť Dustin je popredným dodávateľom počítačového tovaru vo Švédsku a Dánsku. Vo švédskom meste Rosersberg potrebovali zariadiť logistické stredisko s rozlohou 20 000 m² a tak nás kontaktovali.

 • Paletové regály, viacvrstvové Hi280, konzolový nosník - EnergiMidt, Dánsko – Dexion

  EnergiMidt A/S, Dánsko

  Spoločnosť EnergiMidt je moderná energetická a širokopásmová spoločnosť, ktorej nový sklad s rozlohou 2 000 m² vyžadoval optimalizáciu z každého hľadiska.

 • Hansa Print, Fínsko – Paletový tok a posun dozadu – Dexion

  Hansa Print, Fínsko

  Spoločnosť Hansaprint je najväčšia tlačiareň časopisov vo Fínsku a rozhodla sa svoj papier uskladniť v paletových regáloch P90 typu „posledný dnu, prvý von“ (LIFO) – a typu „prvý dnu, prvý von“ (FIFO).

 • Iittala Group, Fínsko – Paletové regály – Dexion

  Iittala Group, Fínsko

  Toto stredisko slúži na globálnu distribúciu spoločnosti Iittala, ktorá predáva sortiment kuchynského náčinia, keramiky a darčekových predmetov v celej Európe, Arábii, Japonsku a USA.

 • Maritim As – Paletové regály, policový systém a medziposchodie - Dexion

  Maritim AS, Nórsko

  Spoločnosť Maritim je dodávateľom námorníckeho vybavenia v Nórsku. Keď sa ich podnik rozrástol, požiadali nás o pomoc ohľadom ich zvyšujúcich sa skladovacích potrieb.

 • Seafield Logistics – Paletové regály P90 Silverline - Dexion

  Seafield Logistics, Veľká Británia

  Keď spoločnosť Seafield Logistics potrebovala pridať ďalší objekt s rozlohou 50 000 štvorcových stôp k svojej prevádzke v meste Aylesham, Kent, obrátila sa na spoločnosť Dexion s požiadavkou na maximalizáciu skladovacieho priestoru.

 • Staples, Nemecko – Policový systém Hi280 a viacvrstvový systém - Dexion

  Staples, Nemecko

  Spoločnosť Staples je najväčší predajca kancelárskeho vybavenia na svete. Pre ich nemeckých zákazníkov sa dodávky vybavujú z ultra moderného distribučného strediska v meste Waldlaubersheim, pre ktoré sme dodali skladovacie systémy ...

 • VDS Food, Belgicko

  VDS Food, Belgicko

  Spoločnosť VDS-Food je Belgickým veľkoobchodným predajcom potravinárskych produktov do viac ako 5 000 reštaurácií a veľkých kuchýň a preslávila sa dodávkou čerstvých a mrazených potravinárskych produktov.