Skladovacie riešenia v automobilovom priemysle vyhovujúce vašim každodenným výzvam - Dexion
  • Automobilový priemysel

Skladovacie riešenia v automobilovom priemysle vyhovujúce vašim každodenným výzvam

Skladovacie riešenia v automobilovom priemysle vyhovujúce vašim každodenným výzvam

Veľké, stredné a malé spoločnosti v automobilovom priemysle majú všetky spoločnú výzvu: Ako môžeme uskladniť veľký počet položiek, ktoré majú zvláštny tvar alebo veľký rozsah malých položiek, z ktorých je potrebné každú uskladniť?

Bez ohľadu na vaše požiadavky na uskladnenie v automobilovom priemysle má spoločnosť Dexion pravdepodobne už pre vás odpoveď. Náš prispôsobený rad skladovacích riešení vytvorený vďaka našej úzkej mnohoročnej spolupráci s automobilovým priemyslom vyriešil už mnoho nezvyčajných výziev!

Skladovanie v automobilovom priemysle je rôznorodé a odlišuje sa v závislosti od maloobchodných predajcov v oblasti výroby, predajcov vozidiel alebo náhradných dielov až po opravárenské dielne a autodielne. Náš rad skladovacích riešení pre automobilový priemysel dokáže poskytnúť odpovede na každú výzvu so špeciálnymi príslušenstvami, ktoré zvládnu manipuláciu s výfukmi, motormi, čelnými sklami alebo malými dielmi. Chápeme, že akékoľvek skladovacie riešenie musí vyhovovať logistickým výzvam a je dôležité, aby sa zabezpečil kompletný prístup ku všetkým položkám, zatiaľ čo je potrebná optimalizácia každého štvorcového metra priestoru.

Kontaktujte nás, a zistite ako vám vieme pomôcť pri vašich skladovacích problémoch, a to bez ohľadu na to, aké sú.