Spoločnosť Dexion s.r.o spúšťa nový internetový obchod pre malé a stredné skladovacie systémy a príslušenstvo

  • Spoločnosť Dexion s.r.o spúšťa nový internetový obchod pre malé a stredné skladovacie systémy a príslušenstvo

Spoločnosť Dexion s.r.o spúšťa nový internetový obchod pre malé a stredné skladovacie systémy a príslušenstvo

http://obchod.dexion.sk/ je nová stránka spoločnosti Dexion, zameraná na internetový on-line obchod na Slovenskom trhu zameranom na malé a stredné systémy v štandardných konfiguráciách. Pre komplexnú ponuku, ktorá bude obsahovať vaše špecifické potreby a optimalizáciu vášho priestoru prosím kontaktujte vášho obchodného zástupcu alebo priamo pobočku firmy Dexion na Slovensku

Ak mate malú objednávku s potrebou okamžitého dodania, ak potrebujete tovar, ktorý je neustále na sklade vo vysokej kvalite a náležitej cene, tak navštívte http://obchod.dexion.sk/, kde môžete nájsť tie najvhodnejšie riešenia a objednajte si ich len niekoľkými kliknutiami myši.

Teraz si môžu zákazníci Dexion vychutnať špecifické výhody objednania produktov z medzinárodnej skupiny (spoľahlivosť, kvalita, skúsenosti) tak ako aj ostatné výhody ako rýchly termín dodania, ľahkú použiteľnosť a úžasnú transparentnosť. Náš nový internetový obchod http://obchod.dexion.sk/ umožňuje konfiguráciu a možnosť objednania vhodného úložného systému okamžite a priamo od výrobcu.

Úložný systém Longspan je pripravený špeciálne pre internetový obchod ako komplexná sada s príslušenstvom, okrem toho môžete v tomto obchode nájsť viacero rozličných produktov s rýchlym dodaním a zvýhodnenou cenou.

Prezentačná webová stránka pre priemyselné riešenia www.dexion.sk a prezentačná webová stránka pre komerčné riešenia www.bruynzeel.sk sú súčasťou hlavnej webovej stránky spoločnosti Dexion a predstavujú kompletné zdroje a informácie o produktoch skupiny Constructor Group na Slovensku.

http://obchod.dexion.sk/  umožňuje rýchly nákup so zvýhodnenou cenou pre malé a stredne veľké úložné systémy v štandardnej konfigurácii tak ako aj možnosť zakúpenia rozličného príslušenstva. Ak máte komplexnejší projekt, ktorý vyžaduje podporu našich odborníkov a optimalizáciu priestoru v kombinácii s vašimi špeciálnymi požiadavkami, kontaktujte nás prosím prostredníctvom nášho obchodného zástupcu alebo priamo na pobočke pomocou e-mailu dexion@dexion.sk .

Dexion s.r.o.

Spoločnosť Dexion pôsobí na Slovensku od roku 1995 a stala sa jednou z vedúcich spoločností na Slovenskom trhu, na poli ponuky rôznych riešení od paletových regálov až po riešenia archívov. Dexion je súčasť Paneurópskej skupiny Constructor Group a ponúka na Slovenskom trhu široký sortiment úložných riešení vyrobených skupinou Constructor Group vo svojich fabrikách v Nemecku, Rumunsku, Holandsku, Fínsku a Rusku.

Spoločnosť pevne stojí na trhu vďaka kombinácií vysokej kvality svojich produktov a nadštandardným službám pre svojich zákazníkov. 50 rokov skúseností spoločnosti  Dexion na trhu výroby paletových regálových systémov a rôznych iných úložných systémov zaručujú nadšenie, stojace za touto značkou, vyplývajúce z vysokej kvality a pokračujúcich inovácií.