Dexion spustil nové webové strániky pre strednú a východnú Európu

  • Dexion spustil nové webové strániky pre strednú a východnú Európu

Dexion spustil nové webové strániky pre strednú a východnú Európu

Skupina Constructor spustila nové webové stránky pre strednú a východnú Európu pre zviditeľnenie hlavných značiek skupiny, a to Dexion a Bruynzeel.

V decembri 2011 sa ujal zodpovednosti za predaj a manažment skupiny Constructor Group Brian Howson, a to  pre krajiny Slovensko, Česko a Maďarsko. Pán Howson prijal túto úlohu popri svojej hlavnej činnosti, a to riaditeľa výrobného závodu Dexion v Rumunsku. Od tohto momentu neustále pracuje s oblastnými manažérmi na vývoji synergického systému medzi fabrikou v Rasnove a medzi predajnými operáciami smerujúcimi k vývoji a efektívnemu operatívnemu modelu napredujúcemu v súlade so stratégiou spoločnosti Dexion a rastúcim aktivitám na týchto trhoch.

Jedno z prvých opatrení, ktoré prijal, bol štart dvoch nových webových stránok pre každú z krajín. Smerovanie stránky so skladovými a priemyselnými riešeniami úložných systémov sú  spojené pod značkou Dexion a  skladovacie riešenia pre archívy, kancelárie, knižnice či múzeá so dostupné pod značkou Bruynzeel.

Stránka Dexionu vám umožňuje vizualizáciu produktov z oboch uhlov pohľadu, pohľad zo strany štruktúry produktov a zo strany odporúčaného použitia. Bez ohľadu na to či mate výrobný podnik, sklad pre ukladanie, obchod alebo predajňu malých súčiastok, bez ohľadu na to či musíte skladovať veľký a ťažký tovar alebo množstvo malých produktov, stránka Dexionu s jej novou štruktúrou vám umožní nájsť pre Vás to najlepšie možné a dostupné riešenie.

Stránka Bruynzeel je komplexná databáza informácií o rôznych úložných systémov pre archívy a kancelárie, tak ako statické tak aj mobilné systémy. Môžete tu nájsť to čo musíte vedieť pre výber archívneho systém, aké sú výhody mobilného systému a čo vám prináša statický systém a či práve elektrický systém je pre vás výhodný. Široký výber systémov, vytvorený na základe 50 ročných skúseností na tomto trhu vám prináša možnosť výberu rôznych riešení pre optimalizáciu vášho dostupného priestoru podľa jeho charakteristiky.

Nové stránky skupiny Consturctor Group zdieľajú rovnaký dizajn a špecifikáciu elementov, vytvárajú podobnú štruktúru, bez ohľadu na to aký jazyk si vyberiete. Avšak, každá stránka je navrhnutá pre špecifické potreby danej krajiny a jej pobočky v krajine.

Nižšie môžete nájsť jednotlivé jedinečné riešenia, ktoré odlišujú web stránky v jednotlivých krajinách:

Rumunsko bolo prvou krajinou so spustenou novou web stránkou. Stránka Dexionu je zameraná na priemyselné produkty, špeciálne líniu Premierack, lakovaný paletový systém. www.dexion.ro obsahuje referencie pre Rumunsko tak ako aj informácie o výrobnej základni v Rasnove.

Môžete si obstarať on-line produkty na on-line obchode http://magazin.dexion.ro/.

Informácie o archívnych a kancelárskych systémoch môžete nájsť na webovej stránke www.bruynzeel.ro

Slovensko bolo druhou krajinou, ktorá obdržala aktualizáciu webovej stránky zameranej na priemyselný systém a to na www.dexion.sk, ktorá obsahuje všetky dostupné produkty pre Slovensko. Tak isto budete schopný si objednať produkty spoločnosti Dexion on-line a to zo stránky http://obchod.dexion.sk, ktorá bude už čoskoro spustená.

Značka Bruynzeel je na slovenskom trhu nová a stránka www.bruynzeel.sk napomáha k prezentácií tejto značky na Slovensku.

Česká republika odštartovala novú web stránku ako ďalšia. www.dexion.cz obsahuje špeciálne produkty dostupné lokálne ako plastové krabičky a vnútorné deliace systémy. Ďalej môžete získať ceny pre firemne najpredávanejší ľahký skladovací systém.

www.bruynzeel.cz obsahuje referencie pre české projekty ako projetky pre banky, zdravotnícke spoločnosti, verejné organizácie, vzdelávacie organizácie a múzeá.

Stránka Dexionu v Maďarsku je www.dexion.hu , obsahuje široký výber produktov, novinky ako aj referencie týkajúce sa maďarského trhu regálových systémov. Viaceré prezentačné materiály týkajúce sa skupiny Constructor a jej produktov, ktoré si môžete stiahnuť na web stránke.

Značka Bruynzeel je prezentovaná na území Maďarska pomocou web stránky www.bruynzeel.hu. Vysoko kvalitné archívne a kancelárske systémy vyrábané v Holandsku. Produkty fabriky Bruynzeel sú odteraz dostupné ako produkty Dexion v Maďarsku. Odteraz môžete nájsť benefity týkajúce sa tejto značky ako bezchybnú kvalitu, úžasnú prístupnosť a efektívnosť spojenú so šetrením priestoru.

Nové web stránky boli vytvorené, aby dali svojim návštevníkom maximálne množstvo dostupných informácií najľahším možným prístupom. Týmto vás pozývame na návštevu našich nových web stránok a zároveň očakávame Vašu spätnú väzbu ohľadom ich zloženia, funkčnosti a všetko ostatné, čo by ste chceli aby sme doplnili.