Revízne kontroly regálov

  • Revízne kontroly regálov

Revízne kontroly regálov

Aby bol váš sklad bezpečný

Venujte včas pozornosť detailom, ktoré môžu viesť ku škodám

Nehody sa stávajú vo všetkých skladoch, no pravidelné kontroly môžu znížiť ich počet aj ich dopad. Kontrolóri regálov spoločnosti Dexion ponúkajú pohodlný, komplexný a cenovo dostupný spôsob, ako sa postarať o bezpečnosť regálov v sklade.

Malé zmeny, ku ktorým dochádza v priebehu roka pri presúvaní tovaru, skladaní a prekladaní regálov a pri rôznych nárazoch pri každodennom používaní, môžu nakoniec dramaticky zmeniť nosnosť a kompaktnosť regálov. To môže viesť k nehodám v sklade a eventuálne k poškodeniu materiálu či dokonca k zraneniam. Dôležité je včas si všimnúť zmeny, aby ste sa vyhli ďalším nákladom v budúcnosti, a na to treba skúsenosti vyškoleného odborníka, ktorý vie, čo si má všímať.

Kontrolóri regálov spol. Dexion majú bohaté skúsenosti s kontrolami, vďaka ktorým bude vaša prevádzka bezpečná. Po každej kontrole dodajú podrobnú správu, v ktorej ponúknu rady a označia oblasti, ktoré si vyžadujú okamžitý zásah či budúce opatrenia.

Kontrola je vizuálna, nie je potrebné vykladať materiál z regálov.

Správa o vykonanej kontrole

Po každej kontrole dostanete správu o stave systému a potrebných zásahoch.

Označenie zaťaženia

Pre každý regál od spoločnosti Dex­ion zabezpečíme označenie štítkom, na ktorom sa uvádza jeho kapacita a maximálna nosnosť. Toto je to zákon­ná požiadavka.

Každoročná a bežná podpora

Každý regálový systém je označený štítkom s dátumom nadchádzajúcej kontroly o 12 mesiacov.

Naše kontroly prebiehajú v súlade s príslušnou normou STN EN 15635.

Aby bol váš sklad bezpečný Zavolajte nám, aby sme včas odhalili príznaky, kým nie je neskoro. V súlade s európskou normou STN EN 15635 o statických oceľových úložných priestoroch, ktorá je platná aj na Slovensku, je pravidelná kontrola regálových systémov POVINNÁ.

Výhody kontroly regálov spoločnosťou Dexion:

  • Komplexná profesionálna kontrola
  • Skúsení kontrolóri
  • Bez prerušenia prevádzky
  • Podrobná správa o vykonanej kontrole
  • Predchádzanie poškodeniu tovaru a zraneniu personálu
  • Predĺženie životnosti zariadenia
  • Včasné odhalenie rizika minimalizuje budúce náklady na opravu