Servis a servisné zmluvy spoločnosti Dexion – Stroje a mobilné regály

  • service-contracts1
  • ServicesContracts
  • service-contracts3

Servis a servisné zmluvy spoločnosti Dexion – Stroje a mobilné regály

Automatické skladovacie stroje

Je pre nás dôležité, aby vám naše automatické skladovacie stroje dokázali ponúknuť optimálne uskladnenie po celú dobu ich prevádzkovej životnosti. Podmienkou predĺženia životnosti vášho stroja a zníženia doby vyradenia z prevádzky v dôsledku nerozpoznaného poškodenia je pravidelná údržba. Plánovaný servis vášho stroja naším akreditovaným a kvalifikovaným servisným tímom vám dokáže zabezpečiť nevyhnutnú podporu a asistenciu.

Vieme, že udržanie strojov v prevádzkyschopnom stave je pre vás mimoriadne dôležité. Preto je naším cieľom, aby ste sa s plnou dôverou vedeli spoľahnúť na to, že pre vás v prípade poruchy v čo najkratšom čase dokážeme obnoviť prevádzku. Naše stredisko podpory na diaľku okamžite zareaguje a pokúsi sa vyriešiť vaše problémy. Tím kvalifikovaných technikov je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vám pomohol minimalizovať obdobia vyradenia zariadení z prevádzky. Hoci 95 % problémov je možné vyriešiť na diaľku, pokiaľ máte tú smolu, že patríte medzi zostávajúcich 5 %, v čo najkratšom čase za vami vyšleme technika.

Pokiaľ potrebujete bližšie informácie o dostupných úrovniach servisu, kontaktujte nás. Kontaktujte nás na čísle +421 24 02 59 110 alebo nám napíšte e-mail na adresu  dexion@dexion.sk

Mobilné regály

Výhody  mobilných paletových regálov sú obrovské a spoločnosti, ktoré sa rozhodnú pre túto investíciu, sú si vedomé nepochybných výhod, ktoré im toto riešenie prináša. Naším cieľom je pomáhať vám chrániť svoju investíciu a zachovať vaše vybavenie v optimálnou prevádzkyschopnom stave a pokiaľ možno s maximálnou úrovňou bezpečnosti.

Technici spoločnosti Dexion majú bohaté skúsenosti a sú kvalitne vyškolení na poskytovanie servisnej podpory a realizáciu kontrol mobilných regálov.

Mobilné regály si vyžadujú pravidelný servis elektrických komponentov a každoročné kontroly paletových regálov. Po nadviazaní úzkej spolupráce vám dokážeme poskytovať podporu počas celej doby životnosti vášho vybavenia, aby ste všetky svoje starosti mohli pokojne hodiť za hlavu.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o výhodách servisu poskytovaného spoločnosťou Dexion, kontaktujte nás. Kontaktujte nás na čísle +421 24 02 59 110 alebo nám napíšte e-mail na adresu dexion@dexion.sk