Jabil Circuit, Poľsko

Jabil Circuit, Poľsko

  • Jabil1
  • Jabil2

Jabil Circuit, Poľsko

Spoločnosť Dexion Polska je vysoko profesionálny a spoľahlivý dodávateľ skladového vybavenia. So spoločnosťou Dexion Polska spolupracujeme už dlhé roky.

Spoločnosť Dexion Polska vybavila náš sklad štandardnými stacionárnymi regálmi, policovými systémami a pohyblivými paletovými regálmi. Spoločnosť Dexion Polska posledné roky systematicky zavádza zmeny a dovybavuje náš sklad ďalším príslušenstvom vzhľadom na meniaci sa obchodný profil našej spoločnosti.

Bohaté skúsenosti našich vysoko kvalifikovaných zamestnancov zabezpečujú dôkladnú podporu vo všetkých fázach projektu.  Spoločnosť Dexion vždy navrhovala skladové riešenia, ktoré boli zárukou optimálneho využívania dostupného skladového priestoru a zvyšovali jeho efektívnosť.

Naše objednávky boli vždy dodané a nainštalované načas, v súlade s technickými požiadavkami a s náležitou starostlivosťou.  Na základe dlhoročnej spolupráce so spoločnosťou Dexion Polska môžeme povedať, že všetky služby, ako sú kontroly, výmeny poškodených prvkov alebo zmeny konfigurácie regálov, spoločnosť Dexion Polska realizovala efektívne a podľa našich očakávaní.

So spoluprácou so spoločnosťou Dexion Polska sme veľmi spokojní. Túto spoločnosť môžeme odporučiť ako spoľahlivého dodávateľa skladového vybavenia.