Bezpečnosť skladu a popredajné služby

Warehouse Safety Solutions

Je váš sklad bezpečný?

V sklade sa nachádza mnoho skrytých hrozieb – napr. poškodené regály, nevhodná ochrana regálu, chýbajúce časti alebo nevyškolený personál. Niektoré nebezpečenstvá sa ľahko rozpoznávajú, zatiaľ čo mnohé sú skryté. Dôsledkom neuplatnenia náležitých opatrení však v oboch prípadoch môžu byť materiálne škody alebo ublíženie na zdraví. 

Spoločnosť Dexion dokáže zabezpečiť komplexný sortiment služieb, ktoré umožňujú predísť najhoršiemu. Naše dlhoročné skúsenosti s poskytovaním podpory tisícom zákazníkov vám pomôžu rozvíjať váš podnik, malý či veľký. Či už potrebujete plánovanú kontrolu regálov alebo rýchly opravárenský zásah, radu či podporu kedykoľvek v priebehu roka alebo pomoc pri školení personálu, spoločnosť Dexion má pre vás vždy to správne riešenie.

Potrebujete pomôcť? »

Ak potrebujete zodpovedať nejakú otázku alebo čelíte bezprostrednému problému, s ktorým potrebujete pomôcť, môžete sa obrátiť na náš tím telefonicky alebo e-mailom. Ak máte fotografiu problémovej oblasti, zašlite nám ju, my sa na ňu pozrieme a dohodneme si návštevu u vás.

Rezervujte si kontrolu regálov »

Na rezerváciu kontroly regálov pracovníkom spoločnosti Dexion stačí niekoľko kliknutí myšou. Uistite sa, že váš sklad spĺňa legislatívne požiadavky a včas rozpoznávajte poškodenia.

Rezervujte si školiaci kurz »

Tímová súhra pracovníkov skladu je významnou súčasťou všeobecnej bezpečnosti. Spoločnosť Dexion dokáže vyškoliť váš tím v našich priestoroch, priamo na pracovisku alebo na ľubovoľnom inom mieste. Či už ste skúsený manažér skladu alebo len nedávno zamestnaný prevádzkar, vždy existuje priestor na rozšírenie vašich znalostí.

 • Načo slúži kontrola vašich regálov?

  Načo slúži kontrola vašich regálov?

  Pravidelná kontrola a servis vašich regálov je kritickým prvkom správy skladu. Pokiaľ skladoví a prevádzkoví manažéri zodpovedne nepristupujú k tejto požiadavke, môže to znamenať, že nerozumejú rizikám ohrozujúcim prevádzku, personál a skladovaný tovar.

 • Čo je to kontrola?

  Čo je to kontrola?

  Kontrolóri regálov od spoločnosti Dexion sú plne certifikovaní a majú bohaté skúsenosti, aby mohli vykonávať každoročné kontroly a zaručili, že vaše priestory sú v bezpečí.

 • Bezpečnostné príslušenstvo

  Bezpečnostné príslušenstvo

  Zaistite bezpečnosť svojho skladu s náležitým bezpečnostným príslušenstvom

 • Kurzy a semináre

  Kurzy a semináre

  Hlavnou prioritou v prípade všetkých obchodných jednotiek je zabezpečiť, že váš tím rozumie dôležitosti bezpečnosti skladu. Dôsledkom aktivít tímu, ktorý nedbá na otázky bezpečnosti, môžu byť nehody a škody spôsobené na tovaroch.

 • Servis a servisné zmluvy

  Servis a servisné zmluvy

  Je pre nás dôležité, aby vám naše automatické skladovacie stroje dokázali ponúknuť optimálne uskladnenie po celú dobu ich prevádzkovej životnosti.

 • Prípadové štúdie

  Prípadové štúdie

  Prípadové štúdie – aké sú ohlasy našich zákazníkov?